11 Ocak 2010 Pazartesi

Gelin Makyajı

Gelin MakyajıGelin makyajı, Nişan Makyajı, Kına Makyajı, Nikah Makyajı çok önemli detaylardır..

Gelin makyajı alelade bir makyaj değildir. Bu bir konseptin parçasıdır. Bu nedenle gelin makyajı ancak bir profesyonel tarafından yapılabilir.Gelin MakyajıGelin makyajı, gelinlikle yapılır.. Böylece dekolte makyajınız da tamamlanır.

Gelin makyajı, gelin saçı, gelinlik, mevsim, düğün yeri gibi faktörler hesaba katılarak ve elbette gelinin arzuları doğrultusunda tasarlanır.

Gelin makyajı, mutlaka gelinin yüz, göz ve dudak şekli dikkate alınarak yapılır.

Gelin makyajında bazı öneri ve uyarılar:

  • Gelin Makyajı / A Plus Kuaför Etiler Lütfen daha iyi görüneceğiniz söylendi diye düğün ya da nikahtan hemen önce, o güne dek hiç yaptırmadığınız cilt uygulamaları yaptırmayın! Zaten stresli bir dönemde olduğunuzu unutmayın! Cildiniz hiç tahmin edemeyeceğiniz bir tepki verebilir. Gelin makyajı imkansız hale gelebilir.

  • Gelin makyajı yapan şahsın profesyonel eğitim almış olmasına dikkat edin.

  • Gelin makyajı için kullanılan makyaj ürünlerinin tanınmış bir marka olmasına özen gösterin.
    Gelin Makyajı /  Profesyonel Makyaj Uzmanı Ceylan Aydın
  • Gelin makyajı için kullanılan ürünler hakkında bilginiz olmazsa gelin makyajı yapılırken alerjik bir reaksiyon gelişebilir, belki ürün terle reaksiyona girebilir, belki kolay akabilir.. Mutlaka o ürünlerle düğün gününden önce, bir makyaj yaptırın.

  • Gelin makyajını abartmayın! Mümkün olduğunca doğal, saç ve cilt renginize uygun tonlar seçin.

  • Gelin Makyajı / Profesyonel Makyaj Uzmanı Ceylan AydınGelin makyajı ya da başka bir konuda örneğin parfüm.. Daha öncedenemediğiniz hiçbir şeyi düğün günü denemeyin!

  • Gelin makyajı yapılmadan önce dişlerinizi fırçalamayı unutmayın, çünkü sonrasında yapamazsınız.

Hiç yorum yok: