29 Ocak 2010 Cuma

Caramel İstanbul ile Kutlamalar Daha Bir Güzel Geçsin


CARAMELİSTANBUL stil sahibi bir mutluluk elçisi.

Özel günlerimiz ve anlarımızda mutluluğumuzu ufak hediyelerle paylaşmanın güzelliğine inanıyor. Bunu tamamen kendimizden özel birşeyler katarak farklılaştırmanın bizi ayrıcalıklı kıldığını düşünüyor.
İşte bu yüzden, ister doğum günü, ister baby shower, isterseniz düğününüz olsun, küçük ya da büyük tüm özel kutlamalarda mutluluğu kalıcı ve özgün hediyelerle ölümsüz kılmak üzerine yol çıktı CARAMELİSTANBUL; mutluluğu bulaşıcı yapmak, sevgiyle ve özenle hazırlanmış farklı ve yaratıcı fikirlerle tek düzelikten kurtulmayı, özel günleri “yapılması gereken sıkıcı işler” gibi görmemeyi, her güne biraz neşe, biraz eğlence ve paylaşım katmamızı kulağımıza fısıldıyor. Bize tüm bunları oturduğumuz yerden yapabilelim diye bilgisayarımızdan kolaylıkla hazırlayabileceğimiz etiketler, kartlar sunuyor, dilediğiniz hediyeleri sizin için hazırlayıp kapınıza kadar gönderiyor. Sürekli olarak yepyeni ve birbirinden eğlenceli ürünler tasarlıyor ve bunları sürekli yeniliyor.
CARAMELİSTANBUL yaşadığımız her anı ve yeri özel ve özenli yapmayı kendine amaç edindi. Bunun için yatağımızdan evimizdeki koltuğa, masamıza kadar her yerde bizden birşeyler olması için çalışıyor. Özel eşyalarımızın üzerinde bizden birer imza olması için ismimize özel yastıklar, havlular, nevresimler tasarlayabilmemizi sağlıyor.Yolculukta hızlıca bavula tıkıştırılmış eşyalar yerine neşeli çamaşır torbalarıyla şık ve farklı bir soluk getiriyor günlük yaşantımıza. Ve tüm estetik arayışında, yaşantımızın her anına eşsiz dokunuşlarda bulunmaya çalışırken bu şehrin, İstanbul'un özgünlüğünden, mozaiğinden ve güzelliğinden ilham alıyor...
Siz de CARAMELİSTANBULun stil sahibi dünyasında gezinin, mutluluk size de bulaşsın!

Hiç yorum yok: